Velkommen til
Monart City Hotel
Beskrivelse
Kart
Rom
Fasiliteter
Nærmere stranden enn dette i Alanya kommer du knapt. På Monart City Hotel bor du vegg i vegg med havet og kan se frem til en ferie i solens tegn. Dette hotellet har fasiliteter for både unge og gamle reisende, som en lekeplass, treningsrom og flere bassenger og barer. Ta med familien og se frem til en hyggelig og minnerik ferie sammen, med en kombinasjon av avslapning og aktiviteter.
Monart City Hotel ligger rett ved Keykubat-stranden i Alanya og tilbyr en privilegert beliggenhet for de som ønsker å reise på ferie med fokus på sol og bading i Tyrkia. Hotellet tilbyr flere fine fasiliteter som gjør besøket ekstra behagelig – uansett om du reiser i voksent selskap eller med hele familien. Her kan du se frem til hyggelige stunder i et av hotellets to bassenger, som er omkranset av en solterrasse med solsenger og parasoller. Hvis du foretrekker en dukkert i havet, kan du ta noen få skritt til hotellets private strand hvor du også finner solsenger og parasoller. Hotellets All Inclusive-tilbud inkluderer også leskende drikke nede på stranden.
På Monart City Hotel kan barna leke på lekeplassen mens du slapper av i solen. Ønsker du å ta avslappingen et steg videre, finnes det et helsesenter der du kan bestille behandling, massasje eller hamam. Foretrekker du litt mer aktivitet og bevegelse, kan du også spille sandvolleyball, biljard og bordtennis. Gå heller ikke glipp av muligheten til å besøke sentrale Alanya som har forskjellig underholdning for både store og små.
Når sulten melder seg, er du velkommen til å besøke hotellets restauranter, hvor de tilbyr et variert utvalg av lokale og internasjonale retter. Hvis du bestiller All Inclusive, er alle måltider fra en buffet inkludert. I hotellets barer kan du også bestille snacks og ulike drinker fra morgen til kveld.
Offisiell kategori
Solfaktors kategori
Loading feed...
Rom
Monart City Hotel tilbyr 181 rom i ulike størrelser og kategorier. Alle rommene er innredet i en klassisk, enkel stil med dempede farger og ulike materialer. Noen av rommene har balkong eller terrasse, noen med utsikt over havet.
Rommene er utstyrt med TV, Wi-Fi, air condition (slått på avhengig av sesong), minibar og safe. De private badene har dusj og/eller badekar, hårføner og toalett.
Alle de viste rombildene er eksempler. Innredning og størrelse kan variere innenfor samme romtype. Vær oppmerksom på at om du bestiller overnatting i kategorien "economy" kan dette avvike fra vår beskrivelse - ofte holder kategorien "economy" en lavere standard (med eller uten vinduer/utsikt).
Viktig informasjon
Resepsjonen er åpen 24 timer i døgnet. Det er Wi-Fi i alle områder (med forbehold om endringer). Heis finnes. Turistskatt betales på stedet.
Bassenget er sesongåpent.
Forhåndsreservasjoner er nødvendig for massasje og behandlinger - reservasjoner kan gjøres ved å kontakte dette overnattingsstedet før ankomst ved hjelp av kontaktinformasjonen i bestillingsbekreftelsen.
Hotellet vender ut mot en hovedveien og trafikk kan høres fra noen av rommene og i noen fellesarealer. For å komme til stranden må du krysse veien.
Enkelte fasiliteter og deltakelse i aktiviteter kan være avgiftsbelagt og bestilles og betales på stedet.
Du kan bestille tur-retur-transport mellom flyplassen og hotellet når du bestiller reisen.
Fasiliteter
Nedenfor finner du utvalgte hotell- og romfasiliteter på Monart City Hotel. Noen kan være felles og/eller mot betaling på stedet, eller tilhøre spesifikke romtyper.
Treningsrom
Vannsklie
Svømmebasseng
Barnebasseng
Wi-Fi
Restaurant
Mulighet for hav- eller innsjøutsikt
Parking / Garage
Hotellbar
Mulighet for All Inclusive
Nær byen (under 3 km)
Nær stranden (under 1500 m)
I by eller landsby
Nær vannet (under 4 km)
Mulighet for A/C
Mulighet for balkong/terrasse
Kjøleskap/minibar
Safe
Hårføner
2 eller flere soverom
NB: Noen fasiliteter som f.eks. utendørs svømmebasseng og restaurant kan være sesongstengte og kan innebære betaling direkte til oppholdsstedet (lavsesong er vanligvis fra oktober til og med april for de fleste reisemål i Sør-Europa - med unntak av vinterdestinasjoner som Madeira og Kanariøyene). For Thailand er det nesten omvendt (høysesong er vanligvis fra oktober til april) - men det kan være forskjeller fra reisemål til reisemål. Vi henviser til og anbefaler forøvrig at du leser vår FAQ
Addresse
Cumhuriyet Mah. Ahmet Tokus Blv. N 167/169,
07400 Alanya
Koordinater
Breddegrad: 36.541538
Lengdegrad: 32.021478
Kart og avstander
Nærmeste strand ca. 30 m
Avstand til sentrum ca. 1.9 km
Ta en tur med taubanen og nyt utsikten over Alanya ca. 3.4 km vis på kart
Alanya Gardens en herlig, grønn park med vann og lekeplasser til barna ca. 4.1 km vis på kart
Kleopatra Beach ca. 4.9 km vis på kart
Nyt utsikten fra Alanya Kalesi, og ta evt. taubanen opp ca. 6 km vis på kart
Anmeldelser fra TrustYou
TrustYou samler inn data fra flere vurderingssider og skaper et samlet gjennomsnitt.
Slik kan du reise
Hos Solfaktor vil vi gi deg som gjest størst mulig fleksibilitet, og du kan derfor bestille pakkereiser med valgfri avreisedato, avreiseflyplass og reiselengde. Du kan som nevnt også velge å kun bestille hotell dersom du ønsker å arrangere reisen selv.
Informasjon om aktuelle flyruter og flytider finner du i søkemotoren i trinn 2 når du søker etter en reise.
På alle reiser som inkluderer fly og hotell kan du i tillegg bestille en leiebil eller transport t/r ditt hotell. Vi tilbyr både privat transport og felles transport med flere stopp. Informasjon om transport, kategorier og aktuelle priser for bilutleie kan du se i de påfølgende trinnene i søkemotoren. Prisene for leiebil er for hele oppholdet med henting/levering i forbindelse med ankomst/hjemreise til og fra den valgte ankomstflyplassen.
Reisegaranti
Du er i trygge hender før, under og etter reisen
Pakkereiser
Bestill fly, opphold og bil/transport samlet på et sted
Valgfrihet
Velg selv hvor mange dager du ønsker å reise
Hoteller i nærheten
Club Sidar Hotel
87
Fantastisk
Et enkelt leilighetshotell i gangavstand til hav og strand. Her finnes bassengområde med vannsklie, poolbar og resturant.
Kleopatra Suit Hotel
96
Fantastisk
Et leilighetshotell med klassiske moderne leilighetshotell, med bare 150 meter til Kleopatra-stranden i Alanya. Nyt å ha eget kjøkken, men allikevel muligheten til å spise frokost og middag i hotellets restaurant. Det er også et basseng her.
Simply Fine Hotel Alize
-
Ikke vurdert
Simply Fine Hotel Alize er et hotell for deg som ønsker å tilbringe en fin ferie nær sjøen utenfor Alanya. Hotellet anbefales hovedsakelig for voksne, men barn er også velkomne.