
Velkommen til
Alcudia Beach Aparthotel


Beskrivelse
Kart
Rom
Fasiliteter
Alcudia Beach Aparthotel ønsker deg velkommen til en hyggelig ferie i Alcudia på Malloca. Her bor du på et leilighetshotell med enkle og klassisk innredede leiligheter. Gled deg til rolige stunder på balkongen, en deilig dukkert i bassenget og avslapning kombinert med aktivitet på stranden som ligger bare 500 meter unna.
Alcudia Beach Aparthotel ligger kun 500 meter fra stranden og havet i Alcudia på nordspissen av øya. I hagen finner du en solterrasse med basseng hvor du kan lene deg tilbake i en solseng og få sol på nesen mellom alle de avkjølende dukkertene. Hvis solen blir for varm, kan du slå deg ned i skyggen av et palmetre, kanskje med noe forfriskende å drikke fra bassengbaren. Det finnes også en snackbar som serverer enklere mat hele dagen.
På Alcudia Beach Aparthotel er du bare en kort spasertur fra stranden, så hvis du vil kombinere en dukkert i bassenget med en deilig svømmetur i havet, kan du gå til Middelhavet på bare noen få minutter. Langs stranden er det også en promenade hvor du kan trene eller kanskje ta en morgentur ved soloppgang. I leilighetene er det en privat kjøkkenkrok hvor du kan lage mat selv, men hvis du foretrekker at andre står for matlagingen, finner du flere barer, restauranter og kafeer i umiddelbar nærhet til hotellet.
Hotellstandard
Solfaktors vurdering
Loading feed...
Rom
Alcudia Beach Aparthotel tilbyr 130 leiligheter i ulike størrelser og kategorier. Alle leilighetene er individuelt innredet i klassisk stil med forskjellige farger og materialer.
Leilighetene har balkong eller terrasse og har TV, Wi-Fi (muligens mot et gebyr), aircondition, safe og kaffetrakter. De private badene har dusj og / eller badekar og hårføner. Leilighetene har også en privat kjøkkenkrok med mikrobølgeovn, komfyr, kjøleskap, kjøkkenutstyr og spiseplass.
Alle de viste rombildene er eksempler. Innredning og størrelse kan variere innenfor samme romtype. Vær oppmerksom på at om du bestiller overnatting i kategorien "economy" kan dette avvike fra vår beskrivelse - ofte holder kategorien "economy" en lavere standard (med eller uten vinduer/utsikt).
Viktig informasjon
Resepsjonen er åpen 24 timer i døgnet.Offentlig parkering er tilgjengelig i området (muligens mot et gebyr). Wi-Fi er gratis og er tilgjengelig i alle områder (med forbehold om endringer). Heis tilgjengelig. Turistskatt betales på stedet.
Vær oppmerksom på at du kanskje må betale et depositum for leiligheten ved ankomst, som vil bli refundert ved avreise hvis leiligheten er i sin opprinnelige tilstand.
Vær oppmerksom på at bassenget er sesongåpent.
Du kan bestille transport r/t mellom flyplassen og hotellet når du bestiller reisen.
Fasiliteter
Nedenfor finner du utvalgte hotell- og romfasiliteter på Alcudia Beach Aparthotel. Noen kan være felles og/eller mot betaling på stedet, eller tilhøre spesifikke romtyper.
Svømmebasseng
Barnebasseng
Wi-Fi
Restaurant
Parking / Garage
Hotellbar
Mulighet for All Inclusive
Mulighet for A/C
Mulighet for balkong/terrasse
Safe
Tekjøkken
Treningsrom
Nær byen (under 3 km)
Nær stranden (under 1500 m)
I by eller landsby
Nær vannet (under 4 km)
NB: Dersom hotellet tilbyr fasiliteter som utendørs basseng eller restaurant, gjør vi oppmerksom på at disse kan være sesongstengte og/eller medføre ekstra kostnader betalt direkte til oppholdsstedet. Lavsesong er vanligvis fra oktober til og med april for de fleste reisemål i Sør-Europa – med unntak av vinterdestinasjoner som Madeira og Kanariøyene. For Thailand gjelder motsatt sesongmønster. Vi anbefaler også å lese vår FAQ for mer informasjon.
Addresse
Avenida Nicolás Riera Marsá 6
07410 Alcúdia
Koordinater
Breddegrad: 39.83565
Lengdegrad: 3.117065
Kart og avstander
Nærmeste strand ca. 400 m
Avstand til sentrum ca. 2.8 km
Playa d'Alcúdia ca. 500 m vis på kart
Hidropark ca. 1 km vis på kart
De romerske ruinene i Pol·lèntia ca. 2.3 km vis på kart
Alcudia ca. 2.8 km vis på kart
Anmeldelser fra TrustYou
TrustYou samler inn data fra flere vurderingssider og skaper et samlet gjennomsnitt.
Slik kan du reise
Hos Solfaktor vil vi gi deg som gjest størst mulig fleksibilitet, og du kan derfor bestille pakkereiser med valgfri avreisedato, avreiseflyplass og reiselengde. Du kan som nevnt også velge å kun bestille hotell dersom du ønsker å arrangere reisen selv.
Informasjon om aktuelle flyruter og flytider finner du i søkemotoren i trinn 2 når du søker etter en reise.
På alle reiser som inkluderer fly og hotell kan du i tillegg bestille en leiebil eller transport t/r ditt hotell. Vi tilbyr både privat transport og felles transport med flere stopp. Informasjon om transport, kategorier og aktuelle priser for bilutleie kan du se i de påfølgende trinnene i søkemotoren. Prisene for leiebil er for hele oppholdet med henting/levering i forbindelse med ankomst/hjemreise til og fra den valgte ankomstflyplassen.
Reisegaranti
Du er i trygge hender før, under og etter reisen
Pakkereiser
Bestill fly, opphold og bil/transport samlet på ett sted
Valgfrihet
Velg selv hvor mange dager du ønsker å reise
Hoteller i nærheten

Hotel Condesa
8,3
Svært Bra
Dersom du velger Hotel Condesa i Alcúdia vil du bo beleilig til på stranden, like ved Playa de Muro og en 2 minutters kjøretur fra Alcudia strand. Dette hotellet med hele 4 stjerner er kun 1,3 mi (2,1 km) unna Albufera naturpark og 2 mi (3,2 km) unna Hidropark.

Ona Garden Lago
8,4
Svært Bra
Hvis du velger Ona Garden Lago som ditt overnattingssted når du skal besøke Alcúdia, bor du nær stranden og mindre enn 5 minutter å kjøre fra Hidropark og Cova de Sant Martí. Dette leilighetshotellet ligger 1,9 mi (3 km) unna Playa de Muro og 1,6 mi (2,5 km) unna Alcudia strand.

Hotel More
8,7
Glimrende
Et hotell som er nabo med havet nord på Mallorca. Her har du et basseng med utsikt utover havet samt en restaurant som serverer en variert buffet. I nærheten av hotellet kan du drive med aktiviteter ute i det fri, som for eksempel golf og fotturer.