Solfaktor official logo
Hotel & Ryads Barriere  Le Naouras restaurant

Velkommen til

Hotel & Ryads Barriere Le Naoura

Hotel & Ryads Barriere  Le Naouras restaurant
Hotel & Ryads Barriere  Le Naouras restaurant

Beskrivelse

Kart

Rom

Fasiliteter

Hôtel & Ryads Barrière Le Naoura er et femstjerners hotell som ligger like i utkanten av Marrakech. Hotellet har et nydelig bassengområde, bar, restauranter og et spa med tyrkisk bad, treningsstudio og behandlinger. Du kan velge mellom rom, suite eller riad, hvor du har eget basseng og flere soverom.

Hotellet ligger ca. 15 minutters gange fra både Jemaa el-Fnaa og Cyber Parc. Hôtel & Ryads Barrière Le Naoura er et komfortabelt hotell med flotte fasiliteter, som en oase i et travelt Marrakech. Hotellet har et utendørsbasseng med solterrasse hvor du finner solsenger og parasoller, perfekt for de dagene du bare vil slappe av. En bar tilbyr noe å drikke, og inne i komplekset er det to restauranter å velge mellom, hvorav den ene ligger ved siden av bassenget. Det finnes et spa med tyrkisk bad, boblebad, treningsrom og massasjefasiliteter.

På Hôtel & Ryads Barrière Le Naoura kan du velge mellom rom, suiter eller riader, noe som kan passe for deg som reiser i en større gruppe. Det finnes en kategori med opptil 6 soverom, i tillegg til et privat basseng.

Hotellstandard

Solfaktors kategori

Loading feed...

Rom

Hotellet har 78 rom og 7 suiter. I tillegg er det 26 riader med alt fra 3-6 rom. Noen av dem har også privat basseng. Rommene har Wi-Fi, klimaanlegg, safe, TV, minibar og bad med dusj/bad og hårføner. Utsikten kan variere, og det er mulighet for balkong eller terrasse.

Sengene kan være enkeltsenger eller dobbeltsenger, med en ekstra seng i en sovesofa.

Alle de viste rombildene er eksempler. Innredning og størrelse kan variere innenfor samme romtype. Vær oppmerksom på at om du bestiller overnatting i kategorien "economy" kan dette avvike fra vår beskrivelse - ofte holder kategorien "economy" en lavere standard (med eller uten vinduer/utsikt).

Viktig informasjon

Resepsjon 24/7.

Lokal skatt betales på stedet.

Tilgang til spaet koster noe, og må forhåndsbestilles.

Aktiviteter organisert av hotellet bestilles og betales på stedet. Bassenget kan være sesongåpent, og det samme gjelder enkelte fasiliteter og aktiviteter.

Du kan bestille transport tur/retur mellom flyplassen og hotellet når du bestiller reisen.

Fasiliteter

Nedenfor finner du utvalgte hotell- og romfasiliteter på Hotel & Ryads Barriere Le Naoura. Noen kan være felles og/eller mot betaling på stedet, eller tilhøre spesifikke romtyper.

Treningsrom

Spa / Velværesenter

Svømmebasseng

Barnebasseng

Wi-Fi

Restaurant

Parking / Garage

Hotellbar

Innendørs basseng

Mulighet for privat basseng

Nær byen (under 3 km)

I by eller landsby

Mulighet for A/C

Mulighet for balkong/terrasse

Kjøleskap/minibar

Safe

Vannkoker (te og kaffe)

Hårføner

2 eller flere soverom

NB: Noen fasiliteter som f.eks. utendørs svømmebasseng og restaurant kan være sesongstengte og kan innebære betaling direkte til oppholdsstedet (lavsesong er vanligvis fra oktober til og med april for de fleste reisemål i Sør-Europa - med unntak av vinterdestinasjoner som Madeira og Kanariøyene). For Thailand er det nesten omvendt (høysesong er vanligvis fra oktober til april) - men det kan være forskjeller fra reisemål til reisemål. Vi henviser til og anbefaler forøvrig at du leser vår FAQ

Addresse

Rue Djebel Alakhdar, Bab Doukkala, Medina

40000 Marrakech

Koordinater

Breddegrad: 31.628637

Lengdegrad: -7.997065

Kart og avstander

  • Avstand til sentrum ca. 0 m

Anmeldelser fra TrustYou

TrustYou samler inn data fra flere vurderingssider og skaper et samlet gjennomsnitt.

Slik kan du reise

Hos Solfaktor vil vi gi deg som gjest størst mulig fleksibilitet, og du kan derfor bestille pakkereiser med valgfri avreisedato, avreiseflyplass og reiselengde. Du kan som nevnt også velge å kun bestille hotell dersom du ønsker å arrangere reisen selv.

Informasjon om aktuelle flyruter og flytider finner du i søkemotoren i trinn 2 når du søker etter en reise.

På alle reiser som inkluderer fly og hotell kan du i tillegg bestille en leiebil eller transport t/r ditt hotell. Vi tilbyr både privat transport og felles transport med flere stopp. Informasjon om transport, kategorier og aktuelle priser for bilutleie kan du se i de påfølgende trinnene i søkemotoren. Prisene for leiebil er for hele oppholdet med henting/levering i forbindelse med ankomst/hjemreise til og fra den valgte ankomstflyplassen.

Hoteller i nærheten

region image

RIAD NAFORA

88

Fantastisk

Bougainvillea Riad er et ideelt sted å overnatte i Marrakech (Medina). Herfra vil du ha mindre enn 15 minutter å gå til Almoravid Koubba og Marrakesh-museet. Denne riaden ligger 1,2 mi (1,9 km) unna Jemaa el-Fnaa og 1,9 mi (3,1 km) unna Saadiske graver.

region image

Riad Moullaoud

85

Meget Godt

Dersom Riad Moullaoud i Marrakech (Medina) er overnattingsstedet ditt, vil du bare ha 15 minutter å gå til både Jemaa el-Fnaa og Maison de la Photographie. Denne riaden med hele 4 stjerner ligger 2,7 mi (4,3 km) unna Majorelle Gardens og 0,2 mi (0,3 km) unna The Orientalist Museum of Marrakech.

region image

Riad Aderbaz

91

Fantastisk

Velger du Riad Aderbaz i Marrakech (Mechouar-Kasbah) som overnattingssted vil du bare ha 5 minutter å kjøre til både Jemaa el-Fnaa og Avenue Mohamed VI. Denne riaden med familievennlig profil ligger 1,5 mi (2,4 km) unna Le Jardin Secret og 1,8 mi (3 km) unna Marrakech Plaza.