Velkommen til
Melia Durres Albania
Beskrivelse
Kart
Rom
Fasiliteter
Hos Melia Durres Albania ønskes du velkommen inn i en herlig atmosfære som garantert vil gjøre at du ikke vil hjem igjen. Her kan du se frem til en hyggelig ferie på den albanske kysten, med flere fasiliteter som gjør turen ekstra behagelig. Hotellet ligger omtrent 3 mil nord for sentrum av Durres, men kun et steinkast fra en nydelig strand hvor du kan sole deg og bade ved det glitrende havet.
Melia Durres Albania er hotellet for deg som ønsker å oppleve en hyggelig ferie ved sjøen i Albania, omtrent 3 mil nord for den populære turist- og badebyen Durres. Her ønskes du velkommen til et hotell som tilbyr fasiliteter for både store og små reisende, og som tar imot både familier, alenereisende, par og venner. Reiser du med barn kan du se frem til underholdning og barneklubb. Reiser du i stedet i voksent selskap har du mulighet til å bestille det hotellet kaller The Level, som gir deg tilgang til private områder (som basseng og lounge), personlig service og unike tjenester og fasiliteter.
På dette hotellet kan du glede deg til hyggelige stunder i den store hagen, hvor bassenget ligger sentralt og kantas av både høye palmer og komfortable solsenger. Slå deg ned, len deg tilbake og vend ansiktet mot solen. Ønsker du å ta avslapningen til neste nivå, er du velkommen til å besøke hotellets spa, der du kan ta badstue, bade i bassenget og booke deg inn for hyggelige behandlinger.
Når sulten melder seg, har du flere forskjellige alternativer. Start dagen med en god frokostbuffé med både salte og søte alternativer, samt kalde og varme retter. Til lunsj kan du sette deg ned på terrassen og smake på retter fra Middelhavet, og det samme gjelder middag. Bestiller du The Level spiser du frokost på et privat område og har også tilgang til en lounge hvor du kan slå deg ned med en drink i hånden.
Offisiell kategori
Solfaktors kategori
Loading feed...
Rom
Melia Durres Albania tilbyr 457 rom og suiter i ulike størrelser og kategorier. Alle rommene er innredet i en klassisk, elegant stil med lyse farger og ulike materialer. De fleste rommene har balkong eller terrasse, noen med havutsikt.
Rommene har fasiliteter som TV, wifi, air condition, minibar og safe. De private badene har dusj og/eller badekar, hårføner og toalett.
Alle de viste rombildene er eksempler. Innredning og størrelse kan variere innenfor samme romtype. Vær oppmerksom på at om du bestiller overnatting i kategorien "economy" kan dette avvike fra vår beskrivelse - ofte holder kategorien "economy" en lavere standard (med eller uten vinduer/utsikt).
Viktig informasjon
Resepsjonen er åpen 24 timer i døgnet. Det er Wi-Fi i alle områder (med forbehold om endringer). Heis finnes.
Enkelte fasiliteter og deltakelse i aktiviteter kan være avgiftsbelagt og bestilles og betales på stedet. Du som bestiller The Level har tilgang til private områder (som basseng og lounge), personlig service og unike tjenester og fasiliteter. MERK. The Level er kun for deg som er voksen.
Eventuell turistskatt betales på stedet. Det er mulig å bestille All Inclusive på dette hotellet.
Inngang til spa-området kan være avgiftsbelagt. Reservasjoner kreves for massasjer og spabehandlinger - reservasjoner kan gjøres ved å kontakte dette overnattingsstedet før ankomst ved hjelp av kontaktinformasjonen i bestillingsbekreftelsen.
Du kan bestille tur-retur-transport mellom flyplassen og hotellet når du bestiller reisen. Vær oppmerksom på at hotellet ligger omtrent 5 miles nord for Durres.
Fasiliteter
Nedenfor finner du utvalgte hotell- og romfasiliteter på Melia Durres Albania. Noen kan være felles og/eller mot betaling på stedet, eller tilhøre spesifikke romtyper.
Treningsrom
Spa / Velværesenter
Svømmebasseng
Barnebasseng
Wi-Fi
Restaurant
Mulighet for hav- eller innsjøutsikt
Parking / Garage
Hotellbar
Innendørs basseng
Mulighet for privat basseng
Mulighet for A/C
Mulighet for balkong/terrasse
Kjøleskap/minibar
Safe
Vannkoker (te og kaffe)
Hårføner
NB: Noen fasiliteter som f.eks. utendørs svømmebasseng og restaurant kan være sesongstengte og kan innebære betaling direkte til oppholdsstedet (lavsesong er vanligvis fra oktober til og med april for de fleste reisemål i Sør-Europa - med unntak av vinterdestinasjoner som Madeira og Kanariøyene). For Thailand er det nesten omvendt (høysesong er vanligvis fra oktober til april) - men det kan være forskjeller fra reisemål til reisemål. Vi henviser til og anbefaler forøvrig at du leser vår FAQ
Addresse
Plazhi San Pietro
2000 Ishëm
Koordinater
Breddegrad: 41.520246
Lengdegrad: 19.524447
Kart og avstander
Nærmeste strand ca. 500 m
Avstand til sentrum ca. 31 km
Durrës ca. 34 km vis på kart
Kruje ca. 41 km vis på kart
Tirana ca. 43 km vis på kart
Slik kan du reise
Hos Solfaktor vil vi gi deg som gjest størst mulig fleksibilitet, og du kan derfor bestille pakkereiser med valgfri avreisedato, avreiseflyplass og reiselengde. Du kan som nevnt også velge å kun bestille hotell dersom du ønsker å arrangere reisen selv.
Informasjon om aktuelle flyruter og flytider finner du i søkemotoren i trinn 2 når du søker etter en reise.
På alle reiser som inkluderer fly og hotell kan du i tillegg bestille en leiebil eller transport t/r ditt hotell. Vi tilbyr både privat transport og felles transport med flere stopp. Informasjon om transport, kategorier og aktuelle priser for bilutleie kan du se i de påfølgende trinnene i søkemotoren. Prisene for leiebil er for hele oppholdet med henting/levering i forbindelse med ankomst/hjemreise til og fra den valgte ankomstflyplassen.
Reisegaranti
Du er i trygge hender før, under og etter reisen
Pakkereiser
Bestill fly, opphold og bil/transport samlet på et sted
Valgfrihet
Velg selv hvor mange dager du ønsker å reise
Hoteller i nærheten
Adriatik Hotel BW Premier Collection
96
Fantastisk
Dette hotellet ligger ca 5 km utenfor sør for Durres, og kun et steinkast fra kysten. Her bor du med tilgang til fasiliteter for både store og små reisende. Hotellet har både basseng, spa, restaurant og tennisbane.
Premium Hotel Beach
86
Meget Godt
Dersom du velger Premium Beach Hotel når du skal besøke Golem, bor dupå stranden samtidig som du er 27,3 mi (43,9 km) unna Forsvarsdepartementet og 7,9 mi (12,7 km) unna Saint Pavel og Saint Ast ortodokse kirke.
My Home Guest House
93
Fantastisk
I Durrës ligger My Home Guest House fint til ved sjøen, en femten minutters kjøretur fra både det venetianske tårnet i Durrës og havnen i Durrës. Dette gjestehuset ved stranden ligger 36,9 km fra Forsvarsdepartementet og 37,1 km unna Skanderbeg-plassen.