Oriental Rivoli
Sharm el Sheikh,
Egypt
- 1 oppvarmet basseng
- 2 badebasseng
- 2 barnebasseng
- À la carte-restaurant
- Aktiviteter
- Flere fasiliteter ▼
Om hotellet
Velkommen til Oriental Rivoli, et livlig hotell med beliggenhet ved Naama Bay, hovedsentrum i Sharm el Sheikh.
Dette er bostedet for deg som vil bo i nærhet av sentrum med liv og fornøyelse. Hotellet har privat strand ved enden av strandpromeaden i Naama Bay. Det er ca. 2 km. til stranden. Til fots tar det om lag 20 minutter å nå stranden. Hotellet har også gratis shuttlebuss som går fra parkeringen utenfor resepsjonen.
I umiddelbar nærhet til hotellet finner du strandpromenaden som går inn til hovedsentrum i Naama Bay. Langs promenaden og i sentrum finnes et stort utvalg av restauranter, barer, butikker, nattklubber og lignende.
Oriental Rivoli har utendørs badebasseng med tilhørende solsenger og parasoller. Hotellet byr på en koselig arabisk atmosfære. Oriental Rivoli tilbyr videre tyrkisk bad, Hamam, hvor man kan nyte velgjørende behandlinger. Hotellet egner seg godt for vennegjeng på tur eller par som vil bo sentralt med kort avstand til utelivet i Naama Bay.
Vær oppmerksom på at enkelte av fasilitetene på hotellet av og til kan være stengt på grunn av årstid/vær/vedlikehold eller lignende
På hjemreisedagen må du sjekke ut av rommet overlevere nøkkelen til resepsjonen innen kl 12.00. Dette gjelder selv om du har flyavgang senere på dagen. Det er mulighet for oppbevaring av bagasje mellom utsjekking og hjemreise.
Avstander
Strand 2 km.
Flyplass 12 km
Hovedsentrum 500 m
Strand/Basseng
2 badebasseng
2 barnebasseng
1 oppvarmet basseng
Fri bruk av solsenger og parasoller
Fri bruk av badehåndklær
Lunsjbarer/Restauranter
Bassengbar
Innendørs lounge/bar
Innendørs martini-bar
Vannpipebar
Hovedrestaurant (buffé)
A la carte restaurant
Rom
Fri bruk av aircondition
Safeboks
Aktiviteter
Hamam spaavdeling
Dart
Dykkesenter i nærheten mot tillegg
Vannsport på stranden mot tillegg
Skjønnhetssalong mot tillegg
Internett
Gratis Wi-Fi (kun i lobby/resepsjonsområde)
Annet
Room service mot tillegg
Vasketjeneste mot tillegg
Byggeår 2008
Antall rom 143
Dobbeltrom
Rom i arabisk stil.
Dobbeltrom uten balkong 26m2 for to personer eller to voksne og ett barn under 12 år.
Dobbeltrom med balkong 30m2. Rommet har utsikt mot bassenget og har plass til to voksne og ett barn under 12 år.
Mulighet for enkeltrom.
Alle rom har eget bad, TV, telefon, hårføner,
Alle rom har også aircondition, minibar (betaling) og safeboks
Oppholdet kan bestilles uten måltider, med kun frokost, halvpensjon eller All Inclusive. All inclusive starter kl 14:00 ankomstdagen og slutter klokken 12.00 hjemreisedagen.
Trykk "Bestill" på ønsket dato under fanen "PRIS" . Velg deretter pensjon fra nedtrekksmenyen.
Halvpensjon inkluderer frokost og middag i hotellets hovedrestaruant (buffé). Drikke er ikke inkludert
All Inclusive
Hovedrestaruant (buffé)
Frokost 07:00 - 09:00
Lunsj 13:00 - 14:00
Middag 19:00 - 21:00
Kaffe og snacks
Bassengbaren 10:00 - 12:00
Lobbybar 16:00 - 18:00
Drikke
Bassengbar 10:00 - 22:00 serverer te, kaffe, brus, vann og lokalprodusert alkohol. Vin serveres kun til lunsj og middag.
Ikke inkludert:
Martini-bar 12:00 - 23:59 serverer drikke mot tillegg i prisen
Sinbad lounge bar serverer drikke hele døgnet mot tillegg i prisen
Room service
Minibar
Importerte drikkevarer
Drikke på flaske eller boks
Espresso, Cappuccino,