Puerto de la Cruz
| Topp » Spania » Tenerife » Puerto de la Cruz | ||
![]() |
||
| Neste | ||
|
Puerto de la Cruz
Byen ligger i naturskjønne omgivelser og har en genuin og sjarmerende kanarisk atmosfære. Puerto de la Cruz ligger vakkert ved vannet i Orotavadalen og omgis av grønne skråninger og du ser Teide reise seg mot himmelen i bakgrunnen.
Mange anser Puerto de la Cruz som en av kanariøyenes vakreste byer. Her finnes det et par litt mindre sandstrender og store havvannsbassenger. Restauranttilbudet er stort og variert, med mange hyggelige uteserveringer. Bor du i Puero dela Cruz har du et glitrende utgangspunkt turer i alle himmelretninger. Dalen har et mangfold av spennende steder fra besøk på vingård til dyreparkbesøk,Loro Parqeu. Det fins to flyplasser på Tenerife. Tenerife Sur (TFS) og Tenerife Norte (TFN). Den sørlige flyplasssen, TFS, brukes mest. Avstanden til TFS er ca 100 km og til TFN ca 24 km. » Kart over Puerto de la Cruz |
||
HD-video fra helikopter over byen med tekst på spansk
Profesjonell presentasjon av Puerto de la Cruz på engelsk
|
|
||
| Søk reise til: |
| Vær |
Fredag![]() Delvis skyet Lett bris 24°c
|
Lørdag![]() Delvis skyet Lett bris 22°c
|
Søndag![]() Delvis skyet Lett bris 20°c
|
| Varsel fra yr.no | ||
| Kart over Puerto de la Cruz |
| Wikipedia artikler |
|
Teide Tenerife-ulykken Santa Cruz de Tenerife La Gomera |
SOLFAKTOR pakker flyreiser med hotell, leiebil og transfer over hele verden slik at du kan finne billige reiser,
alt fra reiser til Gran Canaria, Mallorca og Egypt til weekend i London, Paris eller Barcelona.
SOLFAKTOR ble grunnlagt i 2000 og har siden arbeidet med å finne de beste prisene på pakkereiser, fly og
charter helt til siste minutt for våre kunder. Du bestiller enkelt cruise, avbestillingsforsikring og reiseforsikring på samme tid.
SOLFAKTOR er et IATA-sertifisert reisebyrå og medlem av Reisegarantifondet.
SOLFAKTOR er et IATA-sertifisert reisebyrå og medlem av Reisegarantifondet.








