Sonnenland

Topp » Spania » Gran Canaria » Sonnenland
Klikk på bildet for å se neste
  Sonnenland sett fra havet Neste 
Sonnenland
I Sonnenland bor du rolig og bra. Hvis du leier bil kan du reise enkelt og bekvemt mellom de ulike tettstedene og tilbudene i området. Det er mulig å gå til stranden og det tar ca en halv time. Men, det er også enkelt å ta taxi. De nærmeste strendene er Meloneras og Maspalomas, mens det store badelandet Aqua Parque ligger i dalen ved siden av. Nærmere havet ligger en fornøyelsespark og tivoli.

Rett ovenfor Sonnenland ligger den lille byen El Tablero, som har flere ridesteder i nærområdet. Sonnenland-området har et lite kjøpesenter og et utall restauranter,kafeer og barer.Miljøet her er internasjonalt.

Fra Las Palmas flyplass er det ca 27 km.


» Kart over Sonnenland
Sonnenland sett fra havet Sentrum Utsikt mot Masapalomas Sonnenland
Nesten alle hotell har basseng Utsikt mot Masapalomas Sentrum Sentrum
Sonnenland Sentrum Sentrum Utsikt mot havet
 
SOLFAKTOR pakker flyreiser med hotell, leiebil og transfer over hele verden slik at du kan finne billige reiser, alt fra reiser til Gran Canaria, Mallorca og Egypt til weekend i London, Paris eller Barcelona. SOLFAKTOR ble grunnlagt i 2000 og har siden arbeidet med å finne de beste prisene på pakkereiser, fly og charter helt til siste minutt for våre kunder. Du bestiller enkelt cruise, avbestillingsforsikring og reiseforsikring på samme tid.

SOLFAKTOR er et IATA-sertifisert reisebyrå og medlem av Reisegarantifondet.